O nas - Serwis

RAJTEL
Title
Przejdź do treści
Sprzedaż
Naprawy
Programy
Szkolenia
Dane
VHS
O NAS
ZAJMUJEMY SIĘ INFORMATYKĄ OD PONAD 25 LAT


W naszej branży nieustannie coś się zmienia, a my wciąż uaktualniamy naszą wiedzę po to, byście mogli do  nas zajrzeć zarówno z bieżacymi problemami jak i w celu ratowania zabytków elektroniki.
Sprzedajemy komputery nowe i używane, modernizujemy sprzęt wymieniając bazowe podzespoły oraz naprawiamy oprogramowanie bez kasowania Twoich danych. Przegrywamy też stare kasety VHS na nowe nośniki.
Jeśli masz jakiś typowy lub nietypowy problem chętnie pomożemy.

Oprócz komputerów zajmujemy się również naszą lokalną historią i kolekcjonujemy zabytki elektroniki.
Naprawa komputerów Płock
NIE MUSISZ SIĘ WCZEŚNIEJ ZAPOWIADAĆ
Jak do nas trafić? Jadąc ulicą Wyszogrodzką od strony Podolszyc w kierunku centrum przejeżdzamy tory kolejowe, mijamy przejście dla pieszych i skręcamy w prawo w ulicę Letnią 7b. Nasza firma mieści się 200 metrów dalej po lewej stronie, wśród pięknych starych sosen.

ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
w godziniach 8.00-17.00
Jeśli chcesz nas odwiedzić w innych godzinach, zadzwoń
PROWADZIMY PUNKT NADANIA I ODBIORU PACZEK DPD
U nas nadasz tanie przesyłki krajowe i zagraniczne. Przykładowo koszt przesyłki do Niemiec do 3 kg wynosi zaledwie 69 zł, a za paczkę 30 kg zapłacisz tylko 99 zł. Oczywiście przesyłki krajowe są zdecydowanie tańsze.
ZAMÓWIENIA
WIĘKSZOŚĆ PODZESPOŁÓW KOMPUTEROWYCH MAMY NA MIEJSCU, GDY JEDNAK POTRZEBUJESZ JAKIŚ NIETYPOWY ELEMENT, SPROWADZIMY GO NA DRUGI DZIEŃ BEZPOŚREDNIO Z MAGAZYNU DYSTRYBUTORA IT
> Monitory
> Zasilacze
> Komputery stacjonarne
> Laptopy
> Tablety
> Drukarki
SKLEP I SERWIS KOMPUTEROWY
Naprawiamy komputery stacjonarne, laptopy, monitory. Odzyskujemy dane z nośników takich jak dyski wewnętrzne i zewnętrzne, karty pamięci. Modernizujemy komputery. Przegrywamy filmy z kaset VHS na płyty, dyski lub pamięci.

  SKLEP i SERWIS KOMPUTEROWY  
Rajtel
09-407 PŁOCK, UL. LETNIA 7B
+48 24 26 77 000
rajtel@rajtel.pl
PHU RAJTEL
Masz pytanie? Napisz
Wróć do spisu treści